Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ale oni od zawsze to mówili ! Wygrali wybory po raz pierwszy w 2005, czyli m/w w czasie w którym internet w Polsce zaczął tanieć i mocno się upowszechniać. Ostra krytyka i wysyp antypisowskich memów mocno ich wtedy zaskoczyły, pojawiły się również bardzo niewybredne komentarze Kaczyńskich dotyczące...
Ale oni od zawsze to mówili ! Wygrali wybory po raz pierwszy w 2005, czyli m/w w czasie w którym internet w Polsce zaczął tanieć i mocno się upowszechniać. Ostra krytyka i wysyp antypisowskich memów mocno ich wtedy zaskoczyły, pojawiły się również bardzo niewybredne komentarze Kaczyńskich dotyczące internautów. Obecnie nie mają władzy i nic nie mogą, ale przypomnijcie sobie lata 2015-2023. Niejednokrotnie przebąkiwali o potrzebie kontroli (cenzury) YT,FB,TT i w ogóle sieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane