Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jestem urodzony i wychowany w Gdyni. Mało tego śm**ć horala był kiedyś radnym dzielnicy z której pochodzę. Chciałbym w tym miejscu przeprosić wszystkich Polaków. Za tego kundla.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Ciekawe kiedy TV Rublika powie że jest synem ubeka/sbeka/żyda/masona/członka PZPR ... chociaż nie, to nie, za dużo ich mają u siebie.

0

Zglos komentarz

Reklama