Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3I bardzo dobrze. Biden staruszek nie nadaje się. Trump to przegra. J....y id***a. I prawdopodobnie przestępca. Kamala sma do d**ka zadzwoni😁😅🥹😄🤣 jak wygra.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
deejay_221 - Myślę, że to sarkazm. Dla tego de**la to najwyżej wykłady w KUL czyli katolickiej kuźni de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takiego Prezydenta nie da się zapomnieć. Wielki przywódca a dzisiejszych trudnych czasach. Cieszący się wielką estymą wśród najważniejszych przywódców świata. Szefostwo w ONZ jak najbardziej możliwe, jedynie musi trochę język angielski podszkolić :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takich baranów zawsze się pamięta ;-) ze tez się pod ziemie nie zapadł po tym tekście. Maskara, tak publicznie powiedzieć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane