Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Teraz krzyczą najgłośniej a jak opozycja mówiła że cena może być niższa to nic z tym nie robili grabili Polaków dalej a przed wyborami sztucznie nagle obniżyli do 5,99 a tutaj po wyborach i paliwo tankuję za 6,30 a te głąby PiS owskie robią konferencję że paliwo idzie w górę i kosztuje 7 złotych a m...
Teraz krzyczą najgłośniej a jak opozycja mówiła że cena może być niższa to nic z tym nie robili grabili Polaków dalej a przed wyborami sztucznie nagle obniżyli do 5,99 a tutaj po wyborach i paliwo tankuję za 6,30 a te głąby PiS owskie robią konferencję że paliwo idzie w górę i kosztuje 7 złotych a może kosztować 5,19 za ich rządów nie dało rady nawet 6,30 złodzieje i kłamcy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane