Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę, że łyknąłeś kit jak młody pelikan;-)) To jest tylko mem na propagandowym portaliku;-)) Nie bierzesz wszystkiego tak dosłownie;-)) Wszystkie kity tak łykasz? ;-)) Poza tym nie sądzę żeby c**laanka albo andrzej1964 głosowali na Jarka;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typowy wyznawca szczocha z Żoliborza. Ma podstawowe wykształcenie. Mieszka gdzieś na wiosce na Podlasiu. Sezonowo zbiera jagody i grzyby. I żyje z socjalu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odbieraj to jak chcesz. Mam to w Andrzeju Dudzie. Tak mówią statystyki robione w trakcie wyborów. Tak samo pis ma największe poparcie w zakładach psychiatrycznych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może analfabeci to nie ale amatemarycy. Bo wielu prawaków w dorosłym życiu boków trójkąta nie potrafi policzyć. Kto z was potrafi choćby po zerknięciu na wzory? Bo prawaki nie pamiętają ze to tego był jakiś wzór.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Krzyżyk jest łatwiej postawić niż parafkę. Bez zastanawiania się na kogo...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane