Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8K...a bez kitu. Nie ma zdjęcia gdzie ten pacjent nie wygląda na de**la.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślałem, nie można być gorszym prezydentem, niż kurd**el. I wówczas pojawił się on cały na długopisie z krabem dmuchanym w ręku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"(…) dostając odrobinę władzy" - jakiej władzy. On nigdy żadnej nie miał. To zwykły kundel Kaczyńskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"(…) dostając odrobinę władzy" - jakiej władzy? On nigdy żadnej nie miał. To zwykły kundel Kaczyńskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzieki Dudzie, Lech Kaczyński nie jest już, najgorszym prezydentem w historii Polski... Myślę ze takie było jego zadanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepsze jest to, że ten cymbał jest przekonany o swojej wielkości, która w zasadzie nie istnieje. Myśli typek, że jest kimś, a tak naprawdę g może. I po cichu liczy na międzynarodową karierę po prezydenturze, a nawet 1 zdania po angielsku nie potrafi złożyć :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat Kaczynski nie byl zlym prezydentem, widac hak sie orientujecie. Nie mieszkam w Polsce ponad 15 lat, nie interesuje sie polityka a mam wieksze pojecie od Was. Komorowski za to byl ekstra prezydentem hahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane