Reklama
Reklama

Komentarze

9
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Dobry zgrywus z tego dziadersa...geny nie klamia!

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
1 rok temu

W sumie może dzieciom w przedszkolu dyplomy rysować.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Długopisem? Kredek i farbek dopiero się uczy. BTW facet cofa się w rozwoju jak Benjamin Button.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
1 rok temu

Chyba na Antarktydzie.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

A może Korea Północna? Jest dalej od normalności niż Antarktyda!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Chyba w poerdlu razem z tobą !!!! Dwie dudy w jednej celi - a nawet trzy mogłyby być!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
1 rok temu

Odprawiał pierwsze piątki czy tam inne pe****lskie gó**o jakieś i teraz ma talenty

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Dyplomata?...to znaczy, że będzie podpisywał dyplomy w Kollegium Tumanum???

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

może na kierowcę Ubera by go przyjęli.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Tia, zaczną mu mówić w obcych językach gdzie ma jechać, obrazi się w połowie kursu i wyjdzie z auta.

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
1 rok temu

Proponuję stanowisko ambasadora w San Escobar. Najlepiej dożywotnio.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
1 rok temu

Ta, dyplomata. Chyba na San Escobar. Ten tłuk przez 10 lat prezydentury, parę lat w UE i 5 lat studiów, nie potrafi złożyć nawet jednego, prostego zdania po angielsku.

0

Zglos komentarz

S
samezrp 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Po polsku też nie.

0

Zglos komentarz

Reklama