Reklama
Reklama

Komentarze

2
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Jeszcze jedna kadencja PiSu i w Polsce byla by Bialorus...i dozywotnie rzady Kaczynskiego z Rydzykiem i sekta kosciola!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Tak prawaki płakali ze komuna wybiła polską szlachtę. Co za problem wystarczy pozwolić prawakom kraść bez umiaru i zaraz by była nowa szlachta w Polsce prawaki!

0

Zglos komentarz

Reklama