Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2no , no ... rzecz wymaga głębokiego namysłu - wiadomo co będzie po następnych wyb0rach ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz robi to obecna koalicja. No i robią te same błędy co PIS, bo przecież w obu opcjach są ludzie chcący "żeby było dobrze" nie tylko im. Zamiast tego "zostaną wezyrem w miejsce wezyra". Problem w tym, że ten system jest tak zaprojektowany, że niemal niemożliwe jest wyjście z niego. PIS zami...
A teraz robi to obecna koalicja. No i robią te same błędy co PIS, bo przecież w obu opcjach są ludzie chcący "żeby było dobrze" nie tylko im. Zamiast tego "zostaną wezyrem w miejsce wezyra". Problem w tym, że ten system jest tak zaprojektowany, że niemal niemożliwe jest wyjście z niego. PIS zamiast zrobić reformę chorych sądów ubzdurał sobie, że przejmie nad nimi sterowanie i w sumie nie zrobił nic, prócz bałaganu. Obecni robią to samo, z tym, że kontrolę w zasadzie mają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bibi1212 - Ty żyjesz w równoległej rzeczywistości. śc****o zero nie miało na celu uzdrowienie sądownictwa tylko jego sparaliżowanie i osadzenie swoimi śc****ami śpiochami, by po upadku sprawy oczywiste nie były tak oczywiste. Oszczany dziad prawacko-katolickimi hasłami zrepolonizował firmy, by jego...
bibi1212 - Ty żyjesz w równoległej rzeczywistości. śc****o zero nie miało na celu uzdrowienie sądownictwa tylko jego sparaliżowanie i osadzenie swoimi śc****ami śpiochami, by po upadku sprawy oczywiste nie były tak oczywiste. Oszczany dziad prawacko-katolickimi hasłami zrepolonizował firmy, by jego de**le, nieroby i śc****a mogły okradać Polaków i Polskę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane