Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Pod zmienionym czy fałszywym nazwiskiem? Jeśli pod fałszywym, to jest praca dla prokuratora już choćby z tego tytułu. Choć jednak brat to płotka, a skala przekrętu skromna. Kiedy rekiny?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rekiny wiecej chapnęli więc trzeba im więcej czasu na ukrycie zdobyczy albo się więc cierpliwości
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy prawica na całym świecie też tak kradnie?? Czy my mamy najlepszych kato patriotów???? Bylibyśmy na 3 miejscu w unii europejskiej gdyby te kiepy 8 lat nie kradli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w tym, że u nas prawakiem jest zasadniczo katol, a nie ktoś o poglądach rzeczywiście prawicowych. PiSdzielcza mafia faszystowska to są katoliccy komuniści i faszyści, także nijak nie da się tego przyrównać to ?normalnej?, zachodniej prawicy. Bo skrajna, z którą się trzymają, to dla odmiany f...
Problem w tym, że u nas prawakiem jest zasadniczo katol, a nie ktoś o poglądach rzeczywiście prawicowych. PiSdzielcza mafia faszystowska to są katoliccy komuniści i faszyści, także nijak nie da się tego przyrównać to ?normalnej?, zachodniej prawicy. Bo skrajna, z którą się trzymają, to dla odmiany faszyści jak oni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane