Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Tylko po co? Jeśli pierwszymi świętymi byli morderca i dz***a? Na krzyżu obok Jezusa morderca został świętym tylko za to, że tam był, obok. To po co ma ktoś unikać grzechów, skoro może mordować, a nie tylko będzie w niebie, ale także świętym. A dz***a, to wiadomo, Maria-Magdalena.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Fanatyk religijny wychowany przez księdza. A tak naprawdę grzesznik jakich mało. Ale spowiedź i cyk. W oczach wymyślonego stwórcy czysty. Pożyjemy zobaczymy. Ty pewnie w coś zaangażowany też jesteś. Kwestia czasu

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

A u katotalibów bez zmian.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Katolickie bydle, jakich mało!

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
1 rok temu

Nauka i wiedza największym wrogiem Czarnkowej mafii.

0

Zglos komentarz

Reklama