Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobra załóżmy że to prawda. To jak bóg przekazał tą informację??? To raz a dwa. Jest2024 rok każdy telefon ma aparat. Czemu nikt tego nie uwiecznił żeby nie było haseł: boga nie ma. A jeszcze bardziej mnie bawią egzorcyści. Ci to brednie pie....ą dopiero. Tarczyński id***a był pomocnikiem. I mówił o...
Dobra załóżmy że to prawda. To jak bóg przekazał tą informację??? To raz a dwa. Jest2024 rok każdy telefon ma aparat. Czemu nikt tego nie uwiecznił żeby nie było haseł: boga nie ma. A jeszcze bardziej mnie bawią egzorcyści. Ci to brednie pie....ą dopiero. Tarczyński id***a był pomocnikiem. I mówił o wypluwanych gwoździach. I nie nagrał tego. Żeby nie było wątpliwości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Karą za grzechy to jest egzystować z takimi kreaturami, jak Godek. Ale to coś ma męża! To dopiero musi być grzesznik, że to go spotkało. Chyba taki Hitler ze Stalinem razem do kupy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane