Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zamknac głównego gangusa , porządnie ,, przesłuchać,, i powsadzać wszystkich kryminalistow partyjnych , odbierając im wszystkim całe majątki - wtedy będzie prawie i sprawiedliwie No i honorowo!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mylicie pojęcia to nie on podniesie pis z kolan a tusk swoją polityką
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie jestem za p**s ale.😁😂😅 Żałosny pisoludzie pisowcy w dużej części a może większość odpowie karnie. Za kradzież nadużycia łapówki itd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj adaś głupiś aż strach do tego natrentny jak żul
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od kiedy my na ty pastuchu. A dwa rozumiem p**s taktykę. Nie przyznajemy się do bycia pisoludami. Udajemy nie zadowolonych wyborców. Tusk nie spełnił oczekiwań. To nie jest takie przebiegłe jak myślicie. Wieśniaki z pisu. Puść sobie Zenka. I idź na dożynki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane