Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kolejny sukces zjednoczonej prawicy. Ale tępy lud dostał 500+ . Księża z ambon mówili że pis został zesłany przez Boga. Zenek w filharmonii. No k...a żyć nie umierać. A teraz będą łachy Tuska o stan gospodarki obwiniać. A i jeszcze wpływy rosyjskie. Szmydt na Białoruś uciekł. A teraz oni nie znają c...
Kolejny sukces zjednoczonej prawicy. Ale tępy lud dostał 500+ . Księża z ambon mówili że pis został zesłany przez Boga. Zenek w filharmonii. No k...a żyć nie umierać. A teraz będą łachy Tuska o stan gospodarki obwiniać. A i jeszcze wpływy rosyjskie. Szmydt na Białoruś uciekł. A teraz oni nie znają chłopa. Ich elektorat to fanatycy. Wyznawcy szczocha z Żoliborza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak oglupiali zacofanych analfabetow ze wschodnich wsi, na granicy z Bialorusia, tam PiS rzadzi...Tam witali Bieruta, za morge ziemi w reformie rolnej, za czasow PRL! To najbardziej zacofany narod, teraz elektorat oszoloma Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Holota PiSu, katoli z polskich wsi, obraza sie kiedy nazywaja ich, "homo sapiens"...bo nimi nie sa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane