Reklama
Pisowskie zasoby zwolnione z pracy siedzą teraz w sieci i jątrzą.

Pisowskie zasoby zwolnione z pracy siedzą teraz w sieci i jątrzą.

przez nissin — 1 rok temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
C
coyote33 🎖️ Snajper
1 rok temu

Dla czego stara ci**a jeszcze nie siedzi?

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Dla tego, ha ha!

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Słychać wycie? Znakomicie. Znaczy, galotami trzęsą.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
1 rok temu

Nakradli miliardów, to teraz mają na opłacanie farm trolli siejących ruski ferment.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
1 rok temu

A co innego pisowskiej mafii pozostało?

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Wiem kto nie siedzi w internecie. Kaczyński. On na razie jest na etapie kalkulatora. Jak go opanuje. To potem pralka😁😂😅

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
1 rok temu

To znaczy, że mają jeszcze za dużo pieniędzy.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

wy tutaj dajecie propagande rudego wiec miedzy fanatykami pisu i KO jest remis

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

i wrzucacie to na ten pseudo portal będący antypolską tubą xd

0

Zglos komentarz

S
stdamiano 🌾 Wieśniak
1 rok temu

bo stare cioty z po dostały pracę

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

Manipulacje to były marsze uśmiechniętych serduszek. Tam mówiono owieczkom jak jest im źle.

0

Zglos komentarz

Reklama