Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Najśmieszniejsze jest to, że krytykują osły, którzy nic w swoim życiu nie osiągnęli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To elektorat PiSu i Konfederosji... na zawolanie Putina, szczuje na olimpiade w Paryzu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@caleanka ... tak tez mysle ze jak sie ktos z Twoim zdaniem nie zgadza to jest z PIS'u, wsi, ruskim trolem, niemieckim agentem, kosmita....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wygrała czy przegrała - mam to w du**e, jak i całą olimpiadę. Przestańcie myśleć, że wszyscy tym żyją, wiele osób czeka tylko na to aby się to skończyło i przestali o tym trąbić 24h.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapytajmy pozostale 61 zawodniczki, ktore odpadly, co sadza o brazowym medalu olimpijskim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Holota PiSu i Konfederosji, liczy "siurki" zamiast medali...Ostatnio Polska na 51 miejscu, wyprzedza Kosdowo!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak naprawdę wszyscy czekali na złoto.. bo jak nikt na to zasługuje. Mimo brązu podejrzewam, że nawet on jej nie satysfakcjonuje. Iga jesteś wielka a będziesz jeszcze większa :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane