Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wyznawcy szczocha z Żoliborza mają w pustych baniach że ta koalicja się rozpadnie i jeszcze w tym roku p**s zrobi koalicję z PSL i konfederosją. Czytałem to nawet tu ale nie pamiętam kto tak błysnął.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jako polityk, patriota, prawdziwy katolik sam osobiście będę wpłacał na PIS. To już jest gorzej niż rosja, korea północna czy chiny, żeby próbować zniszczyć przeciwnika politycznego poprzez odebranie mu funduszy i zniszczenie jego partii, którą popierają miliony Polskich Patriotów. Przypomnę tylko,...
Jako polityk, patriota, prawdziwy katolik sam osobiście będę wpłacał na PIS. To już jest gorzej niż rosja, korea północna czy chiny, żeby próbować zniszczyć przeciwnika politycznego poprzez odebranie mu funduszy i zniszczenie jego partii, którą popierają miliony Polskich Patriotów. Przypomnę tylko, że w poprzednich wyborach najwięcej głosów jako pojedyncza partia zdobył PIS (więcej niż PO, więcej każda pozostała partia z osobna). Dopiero zlepek kilku partii, które przegrały wybory połączyło się wbrew swoim wyborcom, aby odebrać władzę PIS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja ci przypomnę osiągnięcia p**su. Pisoludzie. Miliardy ukradzione gospodarka zniszczona. Idioci z politycznego nadania na wysokich stanowiskach. Pisowcy to szarańcza gorsza od bolszewików. I oby Tusk odebrał im finansowanie. Pozdrawiam wyznawców szczochozbawa z Żoliborza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane