Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Na miejscu tego żołnierza dałbym p. Presientowi te czarne rękawice i ten gruby mundur i nie kazał się ruszać w słońcu i stać na baczność ciekawe ile by tak postal
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie. Mógł założyć koszulkę, krótkie spodenki, japonki i przeciwsłoneczne okulary;-)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mógł zabrać dmuchanego kraba i swojego szefa szczochozbawa. 😂😆🤭
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i znowu wszyscy o gruszce a s**a o pietruszce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewaki taki tępy pisolud. Słyszałeś że twoi patrioci razem nakradli w miliardach??? Pętla na szyi pisowców się już zaciska. 😁Po mału będą odpowiadać za przestępstwa. Andrzej;de**l; Duda będzie ich znowu ukrywał w pałacu prezydenckim??? Za to odpowie jak mu się kadencja skończy.
Lewaki taki tępy pisolud. Słyszałeś że twoi patrioci razem nakradli w miliardach??? Pętla na szyi pisowców się już zaciska. 😁Po mału będą odpowiadać za przestępstwa. Andrzej;de**l; Duda będzie ich znowu ukrywał w pałacu prezydenckim??? Za to odpowie jak mu się kadencja skończy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane