Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Trzeba zmienić konstytucje ale tylko po to aby usunąć Prezydentowi prawo łaski! Prawo łaski przerzucić na referendum ogólne które można robić przy okazji każych wyborów! Np robiłoby się to na wniosek 12 posłów jak 12 apostołów. niewazne z jakiej parrtii. Jeśli mają kogoś godnego ułaskawienia przez N...
Trzeba zmienić konstytucje ale tylko po to aby usunąć Prezydentowi prawo łaski! Prawo łaski przerzucić na referendum ogólne które można robić przy okazji każych wyborów! Np robiłoby się to na wniosek 12 posłów jak 12 apostołów. niewazne z jakiej parrtii. Jeśli mają kogoś godnego ułaskawienia przez Naród to niech dodadzą dodatkową kartkę. Tylko ze tu ułaskawienie powinno być ważne pomimo niskiej frekwencji. A nie jak w innych referendach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wiesz ? wuc wie , umyj tylną część ciała i udaj się z zapytaniem a będziesz usatysfakcjonowany
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane