Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kużwa związkowcy obudzili się 30 lat za późno, wcześniej de**le tego nie widzieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No może nie od 30 lat ale od Magdalenki, gdzie za akta Kiszczaka biskupi kupili nietykalność komunistom.Każdy rząd właził w biskupom bez mydła, od rządów okrągłego stołu po postkomunistów z SLD,PSL,UW,PO czy PiSu(ci najwięcej).Wszystkie służby mundurowe stały się popychadłami, ci co kiedyś byli I se...
No może nie od 30 lat ale od Magdalenki, gdzie za akta Kiszczaka biskupi kupili nietykalność komunistom.Każdy rząd właził w biskupom bez mydła, od rządów okrągłego stołu po postkomunistów z SLD,PSL,UW,PO czy PiSu(ci najwięcej).Wszystkie służby mundurowe stały się popychadłami, ci co kiedyś byli I sekretarzami w partii zrobili się największymi wierzącymi i największymi krzykaczami o obronie wiary.A ci wielcy farbowani albo ich dzieci są w wszystkich partiach, albo na stołkach albo jako doradcy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Harują podwójnie? Są w dwóch miejscach równocześnie na patrolu czy umarzają dwa razy więcej spraw z powodu niewykrycia sprawcy chociaż sprawca dobrze znany?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane