Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ojojoj, jak mi kuźwa strasznie nie jest przykro. Ale to jak to jest. W trakcie kampanii mieli wszystko, w tym szczujnię. Brali nielegalne miliardy na kampanię z wielu funduszy, do tego, jak się okazuje kredyty i tak pięknie prze..bać wybory. To rzeczywiście najmądrzejszy gnom na świecie. Strateg, o...
Ojojoj, jak mi kuźwa strasznie nie jest przykro. Ale to jak to jest. W trakcie kampanii mieli wszystko, w tym szczujnię. Brali nielegalne miliardy na kampanię z wielu funduszy, do tego, jak się okazuje kredyty i tak pięknie prze..bać wybory. To rzeczywiście najmądrzejszy gnom na świecie. Strateg, o którego zabiegają wszelkie korporacje wszechświata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Musza oddać to co nakradli!!!! Nie ma innej opcji!!!!!😂😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane