Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A, czynią to ludzie podli, mali charakterem i sumieniem, których jedynym prawdziwym bogiem jest pieniądz. Np. Jędraszewski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt tak nie zaszkodzil sekcie kosciola, jak arcybiskup PiSu Jedraszewski...dlatego wraz z upadajacym PiSem, wyslali go na emeryture!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Świeccy pracownicy wystosowali list, w którym wyrażają zaniepokojenie sytuacją w Watykanie. Oceniają, że Stolica Apostolska zbliża się w swoich praktykach do korporacji oraz zastanawiają się, czy wciąż ma ona na względzie dobro człowieka. "Mamy wrażenie, że ta całość się powoli rozpada. Czy ta polit...
Świeccy pracownicy wystosowali list, w którym wyrażają zaniepokojenie sytuacją w Watykanie. Oceniają, że Stolica Apostolska zbliża się w swoich praktykach do korporacji oraz zastanawiają się, czy wciąż ma ona na względzie dobro człowieka. "Mamy wrażenie, że ta całość się powoli rozpada. Czy ta polityka się opłaca?" - pytają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja do kościoła nie chodzę i nie życzę sobie aby kościół (jakikolwiek) do mnie przychodził.W telewizji publicznej nie powinno być nadawanych mszy czy innych imprez kościelnych .Od tego mają własne media.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale on nie zyje w Iranie, tam niech sobie to mieszkancy sami powiedza. Jak na razie probuja. Niech sie islamisci radykalni nie wychylaja za bardzo. Gniewu ludu gdy ruszy nic nie powstrzyma, przekonal sie o tym Szach, Ajatolachowie tez sie dowiedza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane