Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Czyli zgodnie z poziomem intelektualnym całej PiSdzIelczej mafii faszystowskiej i ich elektoratem. Zatem wszystko w normie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mocno trzymam kciuki żeby Kurd**el wystawił Płaszczaka w prezydenckich wyborach. Już widzę te zwycięskie debaty z kontrkandydatami, spotkania z dziennikarzami których gasi jak chce i płomienne przemowy do niezliczonej gawiedzi :D Przecież w tej sierocie jest mniej życia niż w jego właścicielu.
Mocno trzymam kciuki żeby Kurd**el wystawił Płaszczaka w prezydenckich wyborach. Już widzę te zwycięskie debaty z kontrkandydatami, spotkania z dziennikarzami których gasi jak chce i płomienne przemowy do niezliczonej gawiedzi :D Przecież w tej sierocie jest mniej życia niż w jego właścicielu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane