Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6idę o zakład że PiS z PSL oraz Konfederacją utworzyłby rząd po wygranych wyborach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety masz rację. Wierzgające kamasze nie powinny miec władzy ani nad wojskiem ani czymkolwiek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk chyba wie, że po dotrzymaniu 100 obietnic i polityce proniemieckiej i proukraińskiej choć to dalej jest proniemiecka, nikt już mu w nic nie uwierzy, chyba że się mylę i są jeszcze kr***ni co mu w coś uwierzą ale to już muszą być chyba wyjątkowe bezmózgi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taaaa, zeby dac szanse siuskom z konpederastii wyprowadzac nas z ue do rosji?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale wiesz że to odstrzeli rudego karła. To co zrobił w pół roku odebrało mu 50% głosów. Nawet rodzina na niego nie głosuje. Ta polska oczywiście...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiesz. Szymuś beksa dobrze wiedział, Donald wiedział, wszyscy wiedzieli. Chodziło TYLKO o zbudowanie większości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane