Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

To prawda / taki ,, fajny egzemplarz jest tylko jeden , niepowtarzalny - i na nieszczęście nasze musiał urodzić się w Polsce , a zacofańcy go wybrali …….😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Pacjent jak zawsze. Nie ma zdjęcia na którym ten długopis nie wygląda na słodkiego id**tę. Wyznawcy szczochozbawa z Żoliborza też widzicie jego tępotę???

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Drugiego takiego nie znajdą ??? A to w PiSie z przystawkami mało id****w ?

0

Zglos komentarz

Reklama