Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Tak , ten knur pisi zapomniał o swoich chamskich zachowaniach - kilkanaście lat w poerdlu , z ostrym sexem powinno go poskromić i wyleczyć z tej buty!!!!!😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
musieliby go zakwaterować z przełożonym w jednej celi o ile by się dostosowali sexualnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jako ministrant i podwładny Rydzyka musi tak mówić, bo ma nakazane!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja gardzę prawakami, którzy uważają się za najmądrzejszych, wszystkich umoralniają i najlepiej zabiliby wszystkich myślących inaczej, a tak naprawdę są bandytami: oszustami i złodziejami, którym wszystko wolno i jak się ze wszystkiego wyspowiadają to mogą zostać świętymi. Zakłamani, wredni, mściwy,...
Ja gardzę prawakami, którzy uważają się za najmądrzejszych, wszystkich umoralniają i najlepiej zabiliby wszystkich myślących inaczej, a tak naprawdę są bandytami: oszustami i złodziejami, którym wszystko wolno i jak się ze wszystkiego wyspowiadają to mogą zostać świętymi. Zakłamani, wredni, mściwy, nietolerancyjni, pozbawieni empatii i prawie zawsze ledwo po podstawówce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nieprawda. Ale gdyby nawet:Ty matole gardzisz niewierzacymi w twojego boga. No to chyba wolno jej. Gdzie roznica? Ale ty głupi jestes. Ament
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Biedny on,lump intelektualny,sam wygląda jak z krzyża zdjęty w Dąbrowie Górniczej czy jakiejś innej plebani…
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane