Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Zgodnie z logiką pisiorów, trzeba wypuścić z więzień wszystkich złodziei. Bo przymknięcie ich za złodziejstwo, to był wstrętny atak na tych poczciwych ludzi.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Bo zlodzieje to nowe "elity" PiSu...szanowani na zacofanych wsiach!

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Więzienie to tylko symboliczna kara - Polsce należą się reparacje od PiS z przepadkiem mienią włącznie.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
1 rok temu

Ta nazwa... Prawo i Sprawiedliwość... przecież to największy oksymo**n naszych czasów.

0

Zglos komentarz

Reklama