Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jestescie swiadkami konca psychopaty Kaczynskiego...to historyczny moment konca PRL! Kaczynski to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świe...
Jestescie swiadkami konca psychopaty Kaczynskiego...to historyczny moment konca PRL! Kaczynski to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki.!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinien zostać i zdychać na naszych oczach. Z mafii się nie wychodzi!!! A tym bardziej gdy się jest jej szefem. Szef mafii powinien pierwszy pójść siedzieć tak było zawsze w mafiach ameryki łacinskiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane