Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Nie podasz peselu to będzie ze dostali 1 grosz od Sorosza albo Szultza z Niemiec. A to nielegalne i muszą cofnąć raki przelwe prawakczi.

0

Zglos komentarz

J
Javk 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Myśle że wiele osób ma taki zapas groszówek który gdzieś po kieszeniach się wala... :D

0

Zglos komentarz

Reklama