Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy zaszczepić dzieciaka bajką o Chrystusie, poświęceniu, wybaczeniu, życiu w cierpieniu i mamy amebę, którą można zgwałcić, nakazać kiedy może żreć mięcho, a ono jeszcze za to zapłaci. Ciężko zarobionymi pieniędzmi. A trzeba pamiętać, że ameby dużo nie zarabiają. Tylko te z wielkimi wypustkam...
Wystarczy zaszczepić dzieciaka bajką o Chrystusie, poświęceniu, wybaczeniu, życiu w cierpieniu i mamy amebę, którą można zgwałcić, nakazać kiedy może żreć mięcho, a ono jeszcze za to zapłaci. Ciężko zarobionymi pieniędzmi. A trzeba pamiętać, że ameby dużo nie zarabiają. Tylko te z wielkimi wypustkami i powabnymi nibynóżkami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Alemprzeciez to jest tak po katolsku. 2 tysiące lat doświadczenia w kałamarnicy i okradaniu. Żadnych skrupułów im się to należy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Haha pelo też prosiło o kasę a też nakradli. Jedno zło PiS po
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane