Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jaka desperacja!!! 😁 I najlepsze że to nic nie dało tyle trochę śmiechu i zażenowania. Ale nie pisowcom. O i nie znają zażenowania. Co teraz??? Te złe Angliki. Czyżby cała Europa przestrzegała prawa. Poza Węgrami Turcja Białorusią i Rosją. O mały włos Polska szczochozbawa z Żoliborza była by...
Jaka desperacja!!! 😁 I najlepsze że to nic nie dało tyle trochę śmiechu i zażenowania. Ale nie pisowcom. O i nie znają zażenowania. Co teraz??? Te złe Angliki. Czyżby cała Europa przestrzegała prawa. Poza Węgrami Turcja Białorusią i Rosją. O mały włos Polska szczochozbawa z Żoliborza była by piątym krajem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Banieczkę wytrzasnęli ot tak, a na partię to nie ma komu wpłacać po 5 tyś ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niedługo tez bedziecie siedziec , sitwo złodziejska!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane