Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Terlikowski: PiS jest najkrótszą drogą do dechrystianizacji ...Mogą nas mylić statystyki, ale katolicy w Polsce są dziś mniejszością, do tego niestety niezbyt znaczącą intelektualnie czy duchowo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy polityk kłamie, więc to chybiony zarzut. Teraz nie jest czas na ocenianie rudego. Ja głosowałem na PiS, w nadziei, że coś ruszy się w sądach. I ruszyło się, ale tylko na gorsze. Ziobro nie zrobił tam zupełnie nic dobrego, wszystkie zmiany tylko na gorsze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To bycie konpederatem nic innego. Podaj tylko jeden przykład ale nie z dudy ,fakt.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@ dzonsmis: Zasłużyłeś na pochwałę, wybrałeś PiS, poznałeś że to błąd i przyznałeś się do tego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nazwanie Kaczyńskiego GEYEM to powiedzenie prawdy. Żal mi was. Jak wy się polaczki motacie. Szczochozbaw z Żoliborza już nie rządzi. Czeka go albo kryminał albo co będzie lepsze zakład psychiatryczny. Jeśli to drugie to okaże się że głosowałeś na wariata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane