Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3PiS to ruska agentura Putina, wiec kogo maja atakowac, przeciez nie Rosje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zdrajców osadzić … jak w średniowieczu - i po zawodach!!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niemcy nas nie muszą atakować. Wystarczy, że wysyłają dyrektywy unijnej, a teraz jeszcze tuska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zajączkowską chcą w Brukseli odpalić. Weź jej broń konfederusku. A co Tusk??? Niby Niemiec. Widzisz konfederosja i p**s to to samo gó**o. Te same brednie. Że ci k...a wstyd takich głupot nie jest pisać. To jest normalnie chore.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty albo pisolud albo konfederusek. Ty wstydu nie masz. Ani rozumu. Podejrzewam że jesteś taki brzydki że można tobą dzieci straszyć. Skąd u mnie taki wniosek??? Na prawicy i za prawicą nie ma ładnych ludzi. Ani inteligentnych. Poza tym w twojej pustej bani. Tusk to Niemiec. A szczochozbaw z Żoliborz...
Ty albo pisolud albo konfederusek. Ty wstydu nie masz. Ani rozumu. Podejrzewam że jesteś taki brzydki że można tobą dzieci straszyć. Skąd u mnie taki wniosek??? Na prawicy i za prawicą nie ma ładnych ludzi. Ani inteligentnych. Poza tym w twojej pustej bani. Tusk to Niemiec. A szczochozbaw z Żoliborza to legenda solidarności
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane