Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Przeciez to zadna tajemnica...PiS zawsze placil za poparcie z ambony wsrod zacofanego wiejskiego elektoratu, sekcie kosciola i Rydzykowi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to prawda, że Niemcy budują potężny port lotniczy we Frankfurcie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typowy tępy polaczek. A jak to ma się do miliardów łapówki na kościół??? Wy pisowskie drzewołazy zmieniacie temat ot tak. Niemcy budują za twoje?? Czy bez twojego pozwolenia??? A wiesz że Kaczyński to GEY???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Victorzaz1 - Poproś Moskwę o dokładniejsze dane. Niemcy maja dwa Frankfurty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Calineczka Adam to jest jakiś bot, albo chorera wie co. On tu jest trollem tak jak i ty, więc jak możesz pisać o karmieniu trola? Napisz coś jeszcze mądrego że swoich pozostałych kont, będzie ci raźniej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Victorzaz1 odpowiedź downie wtedy o lotnisku. Oczywiście w tle ma być temat mema czarnek. Ciekawe podejście. Ktoś jest trollem bo nie nawiedzi kleru i pisu. Prawica ma intelekt. Tu czarnek, dobrze że o pogodzie nie napisałeś. Widać że p**s nie ma siana. Ich wyznawcy zostali ci najgłupsi. Tak piszę b...
Victorzaz1 odpowiedź downie wtedy o lotnisku. Oczywiście w tle ma być temat mema czarnek. Ciekawe podejście. Ktoś jest trollem bo nie nawiedzi kleru i pisu. Prawica ma intelekt. Tu czarnek, dobrze że o pogodzie nie napisałeś. Widać że p**s nie ma siana. Ich wyznawcy zostali ci najgłupsi. Tak piszę bot🤣😬😁😂. Made on Gdynia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Victorzaz1 ty masz nasrane ostro w deklu. Dla ciebie jestem botem. Według mezali pracuję dla CIA. Wy tam ładnie ma prawicy nasrane macie. Skąd wy to bierzecie???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tępy troglodyto, nie rozumiesz, że kościół jest od brania nie od dawania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane