Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Jeżeli ktoś wygląda jak de**l, mówi jak de**l i zachowuje się jak de**l to jest?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja wiem jest przyd**asem szczochozbawa z Żoliborza. A de**l to delikatnie. Ale panowie jest ok te wszystkie p**s łachy srają pod siebie że strachu. W prawdziwym świecie spowiedź nie wystarczy. K...a ludzie Polska ma 38 mln obywateli. I naprawdę wy prawicowe kundle żeście tego de**la wybrali. I na...
A ja wiem jest przyd**asem szczochozbawa z Żoliborza. A de**l to delikatnie. Ale panowie jest ok te wszystkie p**s łachy srają pod siebie że strachu. W prawdziwym świecie spowiedź nie wystarczy. K...a ludzie Polska ma 38 mln obywateli. I naprawdę wy prawicowe kundle żeście tego de**la wybrali. I na siłę mówią że jest ok. Bo katolik nie przyzna się do błędu. Brnie dalej w to gó**o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane