Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I zabrać za karę do Watykanu księży, biskupów, kardynałów, zakonnice i zakonników, jeśli kogoś pominąłem to tych też.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kk powinien teź wycofać wszystkich swoich funkcjonariuszy. kop na drogę. for free
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten cham Olszewski jest w jedno osobowej celi. Nic mu się nie dzieje. Tylko że ten złodziej nie spodziewał się konsekwencji. Udaje nic mu nie jest. Udaje tak jak były minister sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro zwany zero. On też zachorował od razu po przegranych wyborach. Prawicowe k...y udają na zaw...
Ten cham Olszewski jest w jedno osobowej celi. Nic mu się nie dzieje. Tylko że ten złodziej nie spodziewał się konsekwencji. Udaje nic mu nie jest. Udaje tak jak były minister sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro zwany zero. On też zachorował od razu po przegranych wyborach. Prawicowe k...y udają na zawołanie. Po mału ich zamkną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja myślę, że nie można jednoznacznie stwierdzić, kto w tym przypadku jest torturowany a kto stosuje tortury. Uważam, że oprawcy również - lub przede wszystkim - należy żałować...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane