Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ta ameba,wszystko i wszystkich zmieniła by na swoją psychopatyczną modłę. Jak to po napaści kacapowni na Ukrainę powiedział de**l putin ,,Rosja nie będzie miała granic” tak temu flejtuchowi zaszczanemu też się wydaje że jego pisomafia będzie wprowadzać swoje złodziejskie prawa wszędzie gdzie s...
Ta ameba,wszystko i wszystkich zmieniła by na swoją psychopatyczną modłę. Jak to po napaści kacapowni na Ukrainę powiedział de**l putin ,,Rosja nie będzie miała granic” tak temu flejtuchowi zaszczanemu też się wydaje że jego pisomafia będzie wprowadzać swoje złodziejskie prawa wszędzie gdzie się tylko da,bo kurd**el wszak jest najmądrzejszym człowiekiem na świecie,gdzie słowo ,,czlowiek”,dotyczące jego egzystencji,to bardzo dużo powiedziane,to chodzące wynaturzenie,zlepek dziwnych genow
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To prawacko-katolickie śc****o, czyli oszczany dziad, czyli towarzysz kaczyński nie może żyć bez bez ruskiego systemu totalitarnego. Jego ruski genotyp nie nienawidzi demokracji, sprawiedliwości niekatolickiej i normalności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ma rozmach, sym matki o negocjowalnych afektach. Niech sądownictwo w galaktyce reformuje, co się będzie ograniczał!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane