Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Czyli wprowadzając demokrację, łamią demokrację. Jeszcze niedawno krzyczeli "konstytucja" a teraz sami ją łamią i robią tak jak byśmy byli na Białorusi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
snickers45 - Wiem, że pochodzisz z rodziny prawacko-katolicko-złodziejskiej, i każdy przejaw sprawiedliwości niekatolickiej, czyli karania złoczyńcy jest dla ciebie i twojej rodziny szokiem. Właśnie po to głosowałem na Tuska, by ten wszystkich złodziei okradających Polskę i Polaków postawił przed są...
snickers45 - Wiem, że pochodzisz z rodziny prawacko-katolicko-złodziejskiej, i każdy przejaw sprawiedliwości niekatolickiej, czyli karania złoczyńcy jest dla ciebie i twojej rodziny szokiem. Właśnie po to głosowałem na Tuska, by ten wszystkich złodziei okradających Polskę i Polaków postawił przed sądem. W którym miejscu łamią demokrację?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli putinowska wersja demokracji, ta, którą PiS próbował wprowadzić, to ta prawdziwa ? A, ta Tuska to zachodnio - imperialistyczna zapewne, do tego masońsko-żydowsko-niemiecka ? Mało tego, demokratyczne wybory 15 X 2023, których nie podważył SN dowodzony przez neo-nówkę z ziobro-dudowego nadania i...
Czyli putinowska wersja demokracji, ta, którą PiS próbował wprowadzić, to ta prawdziwa ? A, ta Tuska to zachodnio - imperialistyczna zapewne, do tego masońsko-żydowsko-niemiecka ? Mało tego, demokratyczne wybory 15 X 2023, których nie podważył SN dowodzony przez neo-nówkę z ziobro-dudowego nadania i w których koniec-końców wygrał, ale przegrał PiS też nie były demokratyczne ? Baton, przyjmijcie jakąś jednolitą wersję, bo ku@@@wa już nawet żałośni nie jesteście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane