Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Taki rzeczami to się powinny raczej zajmować prokuratura i sądy, a nie politycy. Donald chyba zapomniał, że jest premierem;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takimi rzeczami zajmują się sądy i prokuratura, ale dopiero wtedy, gdy następcy zgłoszą im niebywałe sku@@@syństwo poprzedników. Komentarze Tuska, są więc jak najbardziej na miejscu, w rzeczonym temacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem polega na tym, że nie da się nie odnieść wrażenia, że premier niczym innym się nie zajmuje;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slodomic wierny kundel. Do końca czegoś w obecnym rządzie szuka. Ty gnido pisowska zrozum że p**s kradł w skali przemysłowej. Praktycznie każdy tam jest podejrzany o kradzieże, malwersacje i różne wałki. Ale my wyborcy Tuska chcemy żeby on się zajmował przyd**asami szczochozbawa z Żoliborza. Rozumie...
Slodomic wierny kundel. Do końca czegoś w obecnym rządzie szuka. Ty gnido pisowska zrozum że p**s kradł w skali przemysłowej. Praktycznie każdy tam jest podejrzany o kradzieże, malwersacje i różne wałki. Ale my wyborcy Tuska chcemy żeby on się zajmował przyd**asami szczochozbawa z Żoliborza. Rozumiesz???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to jest, że poszły przekręty na grube miliony złotych i nikt nie został za to skazany.A tu sobie przywłaszczył europoseł z polski trochę drobnych,ale z budżetu UE i bardzo szybko za to został rozliczony
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tak. Nic się nie stało. Przywłaszczył sobie kilkaset tys. euro do tego żonie zrobił za frajer doktorat i przytulił "parę groszy" z Collegium Tumanum. Drobiazg.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nigdy nikogo nie zamknie, pisorstwo dymało Polaków 8 lat teraz zmiana na to co juz kiedyś było , zmiana dymającego. Tylko ludzie coraz bardziej podzieleni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane