Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Na nich musimy jeszcze poczekać, wydaje mi się, że nawet jak już mają zebrane dowody, to czekają z aktem oskarżenia. Ludzie! nie mogą ich procesować* dopóki mamy pajaca Dudę, który może ich ułaskawić. Nie chcemy , by byli ułaskawienie , tak czy nie!?!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rysiu przywłaszczył sobie unijne drobniaki, dlatego został tak szybko rozliczony.A poprzednia ekipa kolekcjonowała duże sumy w złotówkach.A teraz dostali czas żeby to wszystko poukrywać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od 8 lat trwaja poszukiwania kogos uczciwego w szeregach PiSu...do tej pory bez rezultatu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No właśnie , Rysio to amator wśród pisowskich złodziei i oszustów : trzeba dopaść tych , co ukradli miliony a nie tysiące!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane