Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Przyspieszyć należy 😤😤😤😤😤😤koniec panowania czarnych nad narodem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co za hipokryci chodzili na religię tylko po to aby podnieść sobie średnią? Pozostali na religii powinni się cieszyć ze teraz chądzą na religje tylko prawdziwie wierzący w boga. Ale jeszcze przydałby się jeden przesiew z niewiernych i wyniesienie religii do kościoła. Aby za religie musieli płacić ro...
Co za hipokryci chodzili na religię tylko po to aby podnieść sobie średnią? Pozostali na religii powinni się cieszyć ze teraz chądzą na religje tylko prawdziwie wierzący w boga. Ale jeszcze przydałby się jeden przesiew z niewiernych i wyniesienie religii do kościoła. Aby za religie musieli płacić rodzice klechom osobicie i aby chodzenie na religje było jescze trudniejsze. Wtedy byliby tam naprawdę wierzący.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane