Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Flaga Polski tez jest bialo czerwona...biala cywilizowanego narodu i czerwona starych komuchow, teraz katoli JPII i PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co ten peowski rząd z nami czyni? Woda zalewa Polskę i od zachodu murz.ni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i teraz pisowskie milionerzy , te co kradli nasza kase ze SSP powinni przeznaczyć cała ukradziona kase na powodzian , czyż nie ś**ński elektoracie??????😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba być skończonym id**tą żeby się cieszyć że ludziom mieszkającym na południu Polski dzieje się krzywda. Niezależnie na kogo głosowali to są moi rodacy i życzę im jak najlepiej. A baranom co się cieszą z czyjego nieszczęścia też dobrze życzę niech im rozumu i empatii dla innych przybędzie.
Trzeba być skończonym id**tą żeby się cieszyć że ludziom mieszkającym na południu Polski dzieje się krzywda. Niezależnie na kogo głosowali to są moi rodacy i życzę im jak najlepiej. A baranom co się cieszą z czyjego nieszczęścia też dobrze życzę niech im rozumu i empatii dla innych przybędzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak, to wspaniała wiadomość, również jestem przeszczęśliwy, że niektórzy tracą domy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane