Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Na oko to ze dwadzieścia autobusów..

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Nie ważna ilość, a jakość. Jeden tuman od prawaków, czy katoli to kilkadziesiąt de**li z zakładów zamkniętych dla obłąkanych, taki przelicznik.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ta flaga jest dłuższa od tej manifestacji 🤭🤭🤣😬😁. Mało tych prawdziwych Polaków.😁😁🤣🤭. Szczochozbaw Polskę zbaw

0

Zglos komentarz

Reklama