Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Dla tych prawacko-katolickich ścierw liczy się tylko ich ego. Z bogiem na ustach, z honorem w odbycie i narodem do okradania, oto prawacko-katolickie śc****a.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

W tym rejonie przegrali wybory,tam swoich nie mają.

0

Zglos komentarz

Reklama