UWAGA! To nie jest WIOCHA! Wrzucam tu bo trzeba ..
przez
AQQQ62
— 1 rok temu
Zgłoszenie zostało wysłane
AQQQ- Ty to akurat prawie każdy absurd powinieneś podpisywać "Uwaga! To nie jest wiocha!" :)
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba sprawdzić, jaki jest regulamin, żeby nie okazało się, że 90% pójdzie na opłaty organizacyjne, zaś 10% dla potrzebujących.
Zgłoszenie zostało wysłane