Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Skonfiskować im wszystko w ramach odszkodowań dla powodzian !!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

R
raven1975 🏹 Łowca
1 rok temu

Tyle kasy poszło p**s.du a mogliśmy tyle zarobić.

0

Zglos komentarz

B
bezyk 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Kasy by się dodrukowało, ustawa w 3 godziny, połowa kasy dla powodzian, połowa dla "naszych"

0

Zglos komentarz

Reklama