Reklama
Żadnych wpłat na zbiórki firmowane przez PiSiorów.

Żadnych wpłat na zbiórki firmowane przez PiSiorów.

przez FED0RA — 1 rok temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Jeśli zajumał bez zgody to gazeta powinna go podać do sądu. Zbytnio by się tym nie martwił bo pisory wciąż są nietykalni.

1

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Wy nie śmiejcie się z PISowców. Zdajecie sobie sprawę jak kiepsko muszą się czuć, gdy zdają sobie sprawę ile setek milionów mogliby ukraść na tej powodzi i wprowadzonym stanie klęski żywiołowej? I to wszystko z Bogiem i Ojczyzną na ustach.

1

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

Kto normalny da pieniądze czarnkowi czy innemu przekręciarzowi z p**s? Złodziejom się odbiera to co nakradli a nie daje.

0

Zglos komentarz

Reklama