Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
babinicz1980 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Paliwo już widziałem po 5.90 on

0

Zglos komentarz

T
Tomasz43714 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Gdańsk ąhą 5.60

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Tak wygląda rebranding z PISlENu na ORLEN. Założę się, że ZA Rublika zrobi materiał o niemieckich wozach strażackich masowo tankujących na polskich stacjach. SSakiewicz - nie dziękuj, kolana ci nie wytrzymają.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Tak to jest, jak Orlenem nie kieruje prawacko-katolickie śc****o.

0

Zglos komentarz

Reklama