Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Każda p**suarowa szmata powinna ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. A zdradziecką swinia Gowin podwójnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS to partia drobnych cwaniaczkow, zlodziei i oszustow...popierana przez zacofany elektorat, starych komuchow teraz katoli JPII ze wschodnich czesci kraju oglupianych przez Rydzyka i sekte kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczet złodziei pisowskich??? Czy tylko przyszłych skazanych za kradzieże i malwersacje??? A na przedzie pani oborowa. Siano to jej nie z butów a z nosa wystaje 😆😄😂😅🤣. Ona w tym p**sie ostatnio nie lubiana. Stanowi niebezpieczeństwo dla szczochozbawa z Żolibor...
Poczet złodziei pisowskich??? Czy tylko przyszłych skazanych za kradzieże i malwersacje??? A na przedzie pani oborowa. Siano to jej nie z butów a z nosa wystaje 😆😄😂😅🤣. Ona w tym p**sie ostatnio nie lubiana. Stanowi niebezpieczeństwo dla szczochozbawa z Żoliborza. Ale on tam musi być. Bo jest to tępy lud smoleński. A fleja tam główny GEY rządzi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane