Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
1 rok temu

AQQQQ- widzę, że z p. Kierwińskim jesteś na "ty". Czy to on zleca Ci robotę na wiosze?:)

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Czemu wy pisowskie drzewołazy za każdym razem próbujecie z kogoś zrobić trolla. To wy jesteście marginesem społecznym tego narodu. Wyznawcy szczochozbawa z Żoliborza

0

Zglos komentarz

R
Redsun1234 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Byle mu pogłos nie przeszkadzał xD

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

to wuca wina on ich sqrwił bo każdy żeby załapać się musi mu obciągać

0

Zglos komentarz

J
1 rok temu

A to nie ten sam co na.....ny przemawiał?

0

Zglos komentarz

Reklama